W celu zwrócenia zakupionego towaru Klient powinien w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki poinformować Sprzedawcę o chęci zwrotu zakupu poprzez przesłanie formularza odstąpienia od umowy (przykładowo za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@tretex.eu, wpisując w temacie wiadomości “Zwrot”). Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
  Następnie Zwracany towar z dowodem zakupu należy odesłać nie później niż 14 dni od dnia odstąpienia od umowy wraz z oświadczeniem o zwrocie bezpośrednio na adres:
TRETEX  Ul.Halki 5/3 93-434 Łódź
Zwracany towar Klient odsyła na swój koszt, nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem oraz do paczkomatów.
Zwrot pieniędzy nastąpi w przeciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania zwracanego towaru.
Zgodnie z §5 ust. 7, który stanowi powtórzenie art. 34 ust. 4 ustawy o prawach konsumenta, Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.
Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail na adres  sklep@tretex.eu  lub skorzystaj z formularza kontaktowego w zakładce kontakt.

Przykładowy formularz odstąpienia od umowy znajduje się tutaj.