Bielizna funkcyjna EMS to wynik długich testów i ćwiczeń. Naszymi głównymi zadaniami było dobranie składu przędzy dla jak najlepszej funkcjonalności, dobranie odpowiedniego kroju zapewniającego użytkownikowi maksymalny komfort oraz sprawdzenie wartości użytkowych bielizny w studio podczas ćwiczeń.
Dbając o wygodę i komfort, oferujemy treningową bieliznę funkcyjną EMS w wielu wariantach:

Projektując bieliznę treningową EMS uwzględniliśmy wszystko aby zapewnić maksymalny komfort podczas użytkowania, min:

SPECJALNIE DOBRANE MATERIAŁY
Bielizna Tretex współpracuje z kombinezonem poprzez właściwości higroskopijne (łatwość chłonięcia wody), dzięki temu zapewnia właściwe przewodzenie co jest ważne dla przesyłania impulsów elektrycznych i daje funkcjonalność podczas treningu.
Dzianina, z której wykonana jest bielizna funkcyjna posiada certyfikat jakości OEKO-TEX® Standard 100 który gwarantuje najwyższą jakość produktów tekstylnych i włókienniczych. Certyfikowane produkty są bezpieczne dla skóry.
Praca materiału w mokrym środowisku powoduje ze włókna staja się bardziej podatne na zniszczenie dlatego grubość przędzy została odpowiednio dobrana.

PŁASKIE SZWY
Bielizna Tretex dopasowuje się do ciała podczas ćwiczeń tak, aby zapewnić maksymalny komfort. Dzieje się tak za sprawą wykorzystania technologii płaskich szwów, które niwelują nieprzyjemne ocieranie.

ROZMIAR wg EU
Rozmiar bielizny jest bardzo istotny. Ważne jest by warstwy współpracowały ze sobą (ciało – bielizna – kamizelka), tak aby każda kolejna warstwa przylegała do poprzedniej.
Odpowiednie dopasowanie rozmiaru bielizny pozwoli na prawidłowe jej funkcjonowanie.
Dzięki realizacji produkcji w Polsce mamy pełną kontrolę nad procesem projektowania, produkcji i standaryzacji rozmiaru.

ODDYCHAJĄCA
Struktura dzianiny bawełnianej pozwala na odprowadzanie potu i pary z ciała oraz zapewnia przepływ powietrza.

METKA
Zastosowanie metki informującej o składzie produktu i jego konserwacji w postaci nadruku. Użytkownik bielizny może w pełni skupić się na treningu, ponieważ nie odczuwa dyskomfortu związanego z tradycyjną, wszywaną metką.

Podjęte przez Tretex działania zapewniają pełną kontrolę nad całym łańcuchem produkcyjnym. Dzięki temu mamy pewność, że bielizna funkcyjna EMS wykonana w Polsce spełnia najwyższe normy jakości.

Udanych ćwiczeń pod okiem specjalistów.
Życzy TRETEX